Google Play Oyunlar, 2022'de Windows PC'lere geliyor

Bir süredir gördüğümüz en büyük çapraz platform hamlelerinden biri olan Google, Google Play Oyunlarını gelecek yıldan itibaren Windows PC'lere getireceğini duyurdu.

Google
Google Play Oyunlar, 2022'de Windows PC'lere geliyor

The Game Awards 2021'de kısa bir teaser videosu da paylaşan sunucu Geoff Keighley tarafından duyuruldu . Henüz çok fazla ek bilgi bulunmamakla birlikte, vaat edilen en sevdiğiniz mobil oyunları Windows PC'nizde oynayabileceğinizdir, bu nedenle Google en iyi oyunlarını öne çıkarmaktan geri durmayacak gibi görünüyor. platformlar arası oyun.

Aslında, Google Play oyunlarının ürün direktörü Greg Hartrell'e göre, kullanıcılar Android akıllı telefonları ile Windows PC arasında sorunsuz bir şekilde, şu anda bir Chromebook veya tablette oyun oynayabildikleri kadar kolay bir şekilde geçiş yapabilecekler . Hartrell, "Google Play, milyarlarca insanın en sevdikleri oyunları mobil cihazlar, tabletler ve ChromeOS dahil olmak üzere birden çok platformda bulmasına ve oynamasına yardımcı oldu" diyen Hartrell, Google'ın yeni girişiminin "Google Play Oyunlarının en iyilerini daha fazla dizüstü ve masaüstü bilgisayara getirdiğini ve Oyuncuların en sevdikleri Android oyunlarının keyfini daha da fazla çıkarmaları için platformumuzu genişletmekten heyecan duyuyoruz.”

Ödüller sırasında Keighley, "cebinizdeki oyunları masaüstünüze taşıyabileceğinizi ve kaldığınız yerden sorunsuz bir şekilde devam edebileceğinizi" sözlerine ekledi.

Chromebook'larında Gaming Chrome OS gerçekten oyun oynamak için inşa edilmez ve birçok alt uç Chromebook'lar daha iş ve çalışma için pazarlanan bu yana verdiği Google desteği, Windows PC'ler sözlerini Oyun Oyna nedenle her zaman, en iyi deneyimi sunmamıştır gerçek oyun değiştirici.

Windows PC'lerin katılması için minimum özelliklerin ne olacağı şu anda net değil, ancak Hartrell Google'ın yakında paylaşacak daha fazlasının olacağına söz veriyor, bu nedenle bu ayrıntılar kullanıma sunuldukça bizi izlemeye devam edin.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0