Samsung'un hareket yerinde "optimum görüntüleme" sunmak için yeni taşınabilir ekranı The Freestyle

Samsung, kullanıcıları için "en uygun görüntüleme" getireceğini iddia ettiği en son taşınabilir ekranı ve eğlence cihazı Freestyle'ı tanıttı. Freestyle, projektör, akıllı hoparlör ve ortam aydınlatma cihazını 830 gram (1,83 lb) ağırlığındaki taşınabilir bir ünitede birleştirir.

Google
Samsung'un hareket yerinde "optimum görüntüleme" sunmak için yeni taşınabilir ekranı The Freestyle

Samsung'un İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Görsel Ekran İşletmesi Satış ve Pazarlama Ekibi Başkanı Simon Sung şunları söyledi:

Freestyle, tüketicilerin değişen yaşam tarzlarını karşılamak için üstün çok yönlülük ve esnekliğe yönelik türünün tek örneği bir projektördür. Mekan ve form faktöründe sınırlama olmadan, Freestyle tüketicilerin tercih ettiği her şekilde kullanılabilen eğlenceli ve çok yönlü bir cihazdır.

Tam otomatik kilit taşı ve otomatik tesviye özellikleri ile ekranını herhangi bir açıda herhangi bir yüzeye otomatik olarak ayarlayabilir. Otomatik odaklama özelliği ayrıca teknoloji devinin en yeni cihazının "herhangi bir yüzeyde, herhangi bir açıda, 100 inç boyuta kadar kristal netliğinde bir görüntü" görüntülemesini sağlar. Freestyle, temiz ve daha derin bir basın teslimine ve bozulma olmamasına izin veren çift pasif radyatöre sahiptir. "Sinema kalitesinde bir ses deneyimi" için 360 derece ses radyasyona da sahiptir.

En yeni cihaz, USB-PD ve 50W/20V çıkışı desteğiyle birlikte gelen harici pillerle uyumludur. Sadece geleneksel duvar tıkacı seçeneğiyle uyumlu değil, aynı zamanda standart bir E26 ışık soketi ile de çalışır. Ayrıca, videoları istediğiniz yerde görüntülemek için 180 dereceye kadar dönüşlere izin veren çok yönlü bir beşiğe sahiptir.

Yerleşik akış hizmetleri ve hem Android hem de iOS mobil cihazlarla çalışan yansıtma ve döküm özellikleriyle, Samsung Smart TV'lerde bulunan Akıllı TV özelliklerini de sunar. Freestyle, ABD'de 899,99 dolardan çevrimiçi ön siparişlere açıldı.

Tepkiniz nedir?

like
3
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
2