PC'de Call of Duty: Mobile nasıl oynanır

Tencent projesi olan Call of Duty Mobile, oyun devinin Android emülatörü ile kusursuz bir şekilde çalışıyor ve bize teknolojik başarıyı daha büyük ekranlı ve üstün kontrollere sahip bir makinede oynamanın hızlı ve kolay bir yolunu sunuyor.

Google
PC'de Call of Duty: Mobile nasıl oynanır

Söz konusu öykünücünün adı Gameloop . Başlangıçta PUBG Mobile oyuncularının masaüstü bilgisayarlarından dahil olmalarının bir yolu olarak pazarlandı, ancak o zamandan beri bir dizi çok popüler mobil oyunu oynamak için bir merkez haline geldi - Call of Duty Mobile bunlardan biri. Tamamen ücretsiz, yasaldır ve hesabınızın beklenmedik bir şekilde yasaklanmasına neden olmaz. Daha da iyisi, evdeki en büyük ekranda oynamayı tercih ediyorsanız kontrolör desteği ekleyecek şekilde yapılandırılabilir. İşte PC'de Call of Duty Mobile nasıl oynanır.

Gameloop Kullanma

Yakın zamana kadar "Tencent Game Buddy" olarak bilinen Gameloop, bu kullanışlı yazılım parçasının yeni adıdır.

Adım 1: Harekete geçmek için hızlı bir indirme ve kurulum yeterlidir. PUBG Mobile , Arena of Valor veya Mobile Legends gibi Gameloop kullanarak diğer PC oyunlarını oynayabileceğinizi unutmayın .

Adım 2: Şimdi, akılda tutulması gereken bir şey, Tencent'in insanların dokunmatik ekran odaklı oyunlarını belirgin bir donanım avantajıyla oynamasına neden izin verdiğidir. Call of Duty Mobile, kimin hangi kontrol şemasını kullandığını tespit eder. Oyuncular yalnızca aynı şekilde oynayanlarla eşleştirilir, bu da hardcore PC oyuncularının başparmaklarını 6 inçlik bir ekranda kaydıranları ezmesi riskini ortadan kaldırır.

PC'de Call of Duty Mobile nasıl oynanır

Call of Duty Mobile'ı PC'de oynamak için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki adımları takip etmek:

Adım 1: Tencent'in “Gameloop” Android öykünücüsünü buradan indirin .

Adım 2: İndirilen dosyadan Gameloop'u yükleyin.

Adım 3: içine tıklayın Oyun Merkezi  sekmesi.

Adım 4: Click Mobil: Call of Duty altında afiş veya resmi Önerilen  (ayrıca bulabilirsiniz Call of Duty: Mobil sağ üstteki arama seçeneğini kullanarak).

Adım 5: Hit İndir .

Bu noktada, indirme ve kurulum otomatik olarak başlamalıdır. Hatta otomatik olarak da başlayabilir, bu nedenle tüm ofisin neden işten 3 saat erken çıktığınızı öğrenmesini istemiyorsanız hoparlör ayarlarınızı yapın. Kişisel Call of Duty: Mobil PC deneyimi oradan başlaması gerekir, ancak makine sende oyun için her şeyi hitap yapabileceğiniz birkaç şey vardır.

Gameloop aracılığıyla ayarlar nasıl yapılır

Dalış yaptığınızda, muhtemelen birçok ayar ile uğraşmanız gerekecek, bu yüzden bunları değiştirmek hakkında bilmeniz gerekenleri size göstereceğiz.

Adım 1: Gameloop yazılımında, ekran çözünürlüğü, ekran yakalama konumu ve hatta hangi işleme yönteminin kullanılacağı gibi bazı temel ayarları bulmak için sağ üstteki üç yatay çizgi simgesine dokunabilirsiniz.

Adım 2: Motor altındaki ayarlar  , Gameloop penceresi ve oyun pencerelerinin fiziksel boyutuyla ilgili olma eğilimindedir. Call of Duty: Mobile'ın aktif çözünürlüğünü değiştirmek için aşağıdaki Oyun sekmesine gitmeniz ve oradan bir şeyler ayarlamanız gerekir.

Adım 3: Call of Duty: Mobile gibi rekabetçi bir oyunla , en sorunsuz deneyim için ayarları gözlerinizin kaldırabileceği kadar düşürmenizi öneririz. Bugünlerde bir mobil oyunun ne kadar temiz ve canlı görünebileceğine tanık olmayı tercih ediyorsanız, PC'nizin kaldırabileceğini düşündüğünüz kadar yükseğe çıkmaktan çekinmeyin. Sadece mucizeler beklemeyin - hala Android optimizasyonunun insafına kalmış durumda. Muhtemelen oyunun kendisinde de birkaç ayarı değiştirmek isteyeceksiniz.

PC'de bir denetleyiciyle Call of Duty: Mobile nasıl oynanır

PC'nizde Call of Duty: Mobile oynamak istediğinizde seçebileceğiniz çeşitli oyun kumandaları vardır . Xbox denetleyicisini veya DualSense'i kullanabilirsiniz. Bunu, bir denetleyici kullanarak veya Bluetooth'a bağlanarak birkaç farklı şekilde yapabilirsiniz

Adım 1: Bluetooth kullanmak istiyorsanız uygun teknolojiye erişiminiz olduğundan emin olun.

Adım 2: Kontrol cihazınızı bağladıktan sonra Gameloop'u kullanarak Anahtar Eşleme'ye tıklayın (bunu ekranınızın sağ tarafında göreceksiniz). Klavye yerine Gamepad'i seçmelisiniz Son olarak, sizin için uygun yöntemi seçip seçmediğinizi kontrol edin. Bu, Çok Oyunculu , Battle Royale , OB veya Bar olabilir . 

Adım 3: Yöntem seçeneklerinin altındaki ikincil anahtarları da iki kez kontrol etmek kritik bir adımdır. Hem Yönü (sol joystick) hem de Kamera'yı (sağ joystick) seçtiğinizden emin olun .

Adım 4: Bu adımı tamamladıktan sonra, farenizi kullanarak harita düğmelerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Buradan, ekranınıza sağ tıklayın. Boş bir seçim açılacaktır. Bu gerçekleştiğinde, oyunla eşleştirmek için herhangi bir denetleyici düğmesini kullanmakta özgürsünüz.

Adım 5: Her bir kontrol girişini yapılandırana kadar eşlemeye devam edin. Tüm düğmeleri eşlemek gerekli olmasa da, tüm nişan alma, atış, yeniden yükleme ve atlama düğmelerini başarılı bir şekilde eşleştirdiğinizden emin olmanız önemlidir - tüm gerekli şeyler.

Adım 6: Bitirdikten sonra sağ alt köşedeki Kaydet'e basmayı unutmayın. Ardından, gecikmeyi test edebilmeniz için bir oyun yüklemenizi öneririz.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0