YouTube TV artık Mac'te Safari'de çalışıyor

Amerika Birleşik Devletleri'ndeki en büyük canlı TV yayın hizmetlerinden biri nihayet dünyanın üç büyük tarayıcısından birinde çalışıyor.

Google
YouTube TV artık Mac'te Safari'de çalışıyor

YouTube TV - daha önce MacOS'ta Safari'de kullanılamıyordu - şimdi Apple'ın varsayılan tarayıcısında çalışıyor. ( 9to5 Google tarafından tespit edildiği gibi .)

Daha önce, Safari'den yapmaya çalışıyorsanız, tv.youtube.com'a gitmek sizi YouTube TV izlemenin diğer tüm yollarıyla ilgili bir destek sayfasına yönlendirirdi. YouTube TV'nin nihayet desteklenmesine izin vermek için Safari'de (veya MacOS'ta) nelerin değiştiğine dair bir haber yok, ancak aynı zamanda ağızda hediye atı da aramayacağız.

Her zamanki özelliklerin tümü Safari'de bulunur; bu, bir web tarayıcısında web tabanlı bir hizmet olduğu için tam olarak görmeyi beklediğiniz şeydir. Kitaplığınıza göz atabilir, önerileri ve kayıtları görüntüleyebilir ve o anda neler olduğunu görmek için canlı menüde gezinebilirsiniz.

YouTube, Google'ın en son herhangi bir güncelleme yaptığı Ekim 2020 itibariyle "3 milyondan fazla" abonesiyle ABD'deki en büyük ikinci canlı yayın hizmetidir . Hulu With Live TV , 12 Ağustos 2021 itibariyle 3,7 milyon abone bildirdi ve 10 Kasım'da başka bir güncelleme yapacak.

YouTube TV ayrıca Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Android TV ve Google TV dahil olmak üzere her büyük akış platformunda kullanılabilir durumda kalır. Ayrıca iOS ve Android cihazlarda da mevcuttur.

YouTube TV'nin aylık 65 ABD doları tutarında çalışan ve hizmetin bulut depolama alanına istediğiniz kadar "kaydetme" ve tek bir hesaba yarım düzine kadar bireysel profil ekleme özelliğini içeren tek bir akış planı vardır. YouTube TV ayrıca HBO Max ve Cinemax, bir spor paketi ve daha fazlası gibi hizmeti daha da geliştiren bir dizi isteğe bağlı eklentiye sahiptir .

 

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1