Xiaomi'nin yeni ucuz telefonu bir nedenden dolayı tanıdık geliyor

Yıl sonuna yaklaşsa da, teknoloji şirketleri yavaşlamıyor ve yeni bir Xiaomi telefonunun piyasaya sürülmesi hala dikkat edilmesi gereken cihazlar olduğunu gösteriyor. Bu yeni cihaz, Hindistan'da yeni tanıtılan Redmi Note 11T'DİR ve garip bir şekilde tanıdık bulduğunuz için affedilirsiniz.

Google
Xiaomi'nin yeni ucuz telefonu bir nedenden dolayı tanıdık geliyor

Yeni Note 11t'nin Redmi Note 11 için çoğu yönden ölü bir zil sesinden daha fazlası olmasıdır - temelde aynı telefon. Bu cihaz Kasım ayı başlarında Çin'de tanıtıldı ve T varyantı Hindistan için yeniden adlandırılan aynı cihaz.

Not 11t'deki tek tuş kayması tasarımdır: Not 11 gibi düz kenarlara sahip olmak yerine, daha geleneksel bir kavisli çerçeve kullanır.

Sonunda Tnot'un daha yaygın olarak kullanılamayacağını görebilir miyiz? Neredeyse kesinlikle - Redmi'nin telefon lansmanlarını dünya çapında şaşırtma alışkanlığı var, bu yüzden Not 11 hattı önümüzdeki birkaç ay içinde bir noktada Avrupa ve İngiltere'ye inerse şaşırmayacağız.

Adının ne olacağını kim bilebilir. Redmi telefon adları değiştirilir ve farklı bölgeler için değiştirilir, bu nedenle hangi cihazların görüneceğini görmek için beklememiz gerekecek.

Analiz: 2022 için uygun bir bütçe telefonu...

Redmi Note 11 veya Note 11T, 6.6 inç FHD+ 90Hz ekrana, 50MP ana kameraya, 33W şarja, Dimensity 810 yonga setine ve 5G uyumluluğuna sahiptir.

Sonuç olarak, kulağa iyi bir bütçe telefonu gibi geliyor, ancak bu elbette küresel olarak piyasaya sürüldüğünde fiyatına bağlı.

Telefonun 2021'de Avrupa'da piyasaya sürülmesini beklemiyoruz - Noel'e yeni bir telefon hattının, en azından Redmi'den bir aile gibi büyük bir telefon hattının açılması için çok yakın.

Bunun yerine, belki de 2022'nin başlarında geleceğini göreceğiz – muhtemelen birinci sınıf bir cihaz olacak olan beklenen Xiaomi 12 için iyi bir tamamlayıcı olabilir . Ocak sonu veya Şubat başında bir lansmanın büyük olasılıkla ikinci ayın sonuna doğru gerçekleşecek MWC 2022 cep telefonu konferansıyla aynı zamana denk geleceğini düşünüyoruz.

Tepkiniz nedir?

like
2
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1