Valorant Fracture haritasında dışarı çıkma bugu

Valorant yeni bug bu noktada saklanan düşmanları iki kez kontrol edin.

Google
Valorant Fracture haritasında dışarı çıkma bugu

VALORANT oyuncuları, Fracture'da çelik halattan atlamanın ve haritanın altındaki bir kirişe inerek oynanabilir alandan sorunsuz bir şekilde çıkmalarını sağlamanın bir yolunu buldu. 

Fracture, VALORANT'taki en yeni harita ve önceki haritalardan büyük ölçüde farklı olan benzersiz düzeni nedeniyle karışık bir tepki aldı. Savunucular, saldırganlardan haritanın karşısına geçmek yerine haritanın ortasında ortaya çıkar ve saldırganlar varsayılan olarak her iki siteyi de iki yönden itebilir. 

Harita tasarımı Fracture ile ilgili en büyük şikayetlerden biri olsa da, oyuncular artık en önemli sorunu haline gelecek kadar şiddetli olabilecek haritadan kolayca çıkmanın bir yolunu buldular. 

VALORANT oyuncusu RiceVsNoodles, haritadan çıkmanın yeni yolunu kullanarak lobide birden fazla oyuncunun kısa bir klibini yükledi. Oyuncuların, saldırganın ortaya çıktığı yerden uzağa giden zipline'ı kullanmaları ve boşluk boyunca ilerlerken vardiyayı tutmaları gerekir. Doğru yapılırsa, zipline'dan atlamak ve haritanın altındaki bir kirişe inmek için etkinleştirme tuşunu kullanabilirler. 

Buradan alanın kenarına doğru koşabilir ve oynanabilir alanın dışına çıkan kayalara ulaşabilirler. Jett gibi bazı ajanlar nispeten uzağa gidebilir ve potansiyel olarak belirli konumlardan düşmanları vurabilir. 

Bu hatanın tekrarlanması kolaydır ve oyuncular düşmanlarını lobilerindeki noktayı kullanarak bildirdiler. Riot Games, muhtemelen bu hatayı gelecekteki bir güncellemede düzeltecektir. 

Tepkiniz nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0