Ubisoft+ aboneliğini Xbox konsollarına getirecek

Ubisoft'un oyunların Xbox tarafıyla ilgili birkaç yeni duyurusu vardı. Rainbow Six Extraction'ın lansmanda tüm Xbox Game Pass abonelik varyantlarına yaklaşan gelişini ortaya çıkarmanın yanı sıra, Ubisoft+'ın Xbox konsollarına geldiği haberini de bıraktı.

Google
Ubisoft+ aboneliğini Xbox konsollarına getirecek

Bugün, Ubisoft'un oyunların Xbox tarafıyla ilgili birkaç yeni duyurusu vardı. Rainbow Six Extraction'ın lansmanda tüm Xbox Game Pass abonelik varyantlarına yaklaşan gelişini ortaya çıkarmanın yanı sıra, Ubisoft+'ın Xbox konsollarına geldiği haberini de bıraktı.

Diğer oyun aboneliklerine benzer şekilde, Ubisoft+ üyelerine aylık bir ücret karşılığında küratörlüğünü yaptığı bir oyun kütüphanesine erişim sunar. İlk olarak 2019'da 14,99 $ fiyat etiketiyle Uplay+ olarak piyasaya sürülen hizmet, geçen yıl Ubisoft+oldu , erişimini sadece PC'den Google Stadia ve Amazon Luna'ya da genişletti.

Abonelik, klasiklerden Far Cry 6, Assassin's Creed Valhalla ve Riders Republicgibi lansmandaki en son sürümlere kadar 100'den fazla Ubisoft oyununa erişim sunar. Ayrıca çoğu oyunun DLC'sine ve genişletmelerine ek ücret ödemeden erişime sahiptir.

Ne yazık ki, Xbox konsol sahiplerinin aboneliği ne zaman ele geçirebilecekleri konusunda belirli bir tarih verilmedi, Ubisoft kıdemli başkan yardımcısı Chris Early sadece "sonuçta, Ubisoft+ abonelik hizmetini Xbox sahiplerine sunacağız, böylece yeni sürümler de dahil olmak üzere Ubisoft+ oyun kütüphanemizin tüm kapsamının tadını çıkarabilecekler, konsollarında."

Bu, büyük bir yayıncının abonelik hizmetini bir konsol platformuna ilk kez getirmesi değil, EA, EA Play'i Xbox'a ve ardından PlayStation'a yıllar önce getiriyor. Ubisoft+'ın gelecekte PlayStation platformları için de kullanılabilir olup olmayacağını veya bunun en azından lansmanda xbox'a özel bir şey olup olmadığını görmek ilginç olacak.

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0