Şu Anda İzlenecek En İyi Netflix Filmleri (2021)

Şu anda izlemeye değer bir şey mi arıyorsunuz? 2021'de Netflix'te İzlenecek En İyi Filmlerin Güncellenmiş Listesi

Google
Şu Anda İzlenecek En İyi Netflix Filmleri (2021)

Şu anda izlemeye değer bir şey mi arıyorsunuz? Netflix'te aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce dizi ve iyi film varken , en iyi yayın hizmetinde mükemmel filmi bulmak gerçek bir acı olabilir. İyi ki sizin için kapsamlı bir araştırma yaptık ve şu anda izlenebilecek en iyi Netflix filmlerini bulduk.

Titanik (1997)

Rose ( Kate Winslet ) adlı huzursuz, genç bir aristokrat ve Jack ( Leonardo DiCaprio ) adlı iyi kalpli, alt sınıf bir sanatçı , ne yazık ki RMS Titanic'te aşık olurlar. Geminin felaketle dolu ilk yolculuğunun trajik ve gerçek hikayesine dayanan James Cameron , yaklaşık 1.500 can alan olaylar içinde güzel ve samimi bir romantizm hikayesini ustaca örüyor.

Ip Man (2008)

Dünya Savaşı sırasında Japon kuvvetleri Çin'i işgal ettiğinde, Ip Man ( Donnie Yen ) adlı zengin ve saygın bir Wing Chun Kung Fu ustası evini terk etmeye ve Japon işgali altındaki Foshan sokaklarında hayatta kalmaya zorlanır. Bu, Wing Chun büyük ustası Ip Man'in (Bruce Lee'nin akıl hocası) biyografik bir hikayesidir, bu film, o dönemde gerçekleşmiş olabilecek olaylara odaklanmaktadır. Tarihi kasidesi ve destansı dövüş sahneleri nedeniyle, şimdiye kadarki en iyi kung fu filmleri listemizin başında yer aldı .

Extraction (2020)

Bol şiddet ve büyük patlamalar, Extraction çok eğlenceli ve geçen yılın en iyi koreografisi yapılmış dublör işlerinden biri. Karaborsa paralı asker Tyler Rake ( Chris Hemsworth ) hapsedilmiş bir savaş lordunun oğlunu kurtarmak için tutulduğunda, giderek daha fazla yerel silah kaçakçısı ve kaçakçı durumu öğrendikçe risk katlanarak artar. Kıdemli dublör koordinatörü/ilk kez yönetmen olan Sam Hargrave'nin vizyonunu yerine getirmek oldukça büyük bir başarı, bu da onu en iyi Chris Hemsworth filmlerinden biri için yarışmacı yapıyor - Marvel Sinematik Evreni'ni dahil etmezseniz.

Mitchell'ler Makinelere Karşı (2021)

Netflix'te yeni bir aile komedisi arıyorsanız, Mitchells vs. The Machines tüm doğru kutuları işaretler. Arsa, bazı nesiller arası iletişim mücadeleleri ile ilginç ve işlevsiz bir aileyi takip ediyor. Baba ( Danny McBride ) kızıyla ( Abbi Jacobson ) yeniden bağlantı kurmak için bir yolculuğa çıkmaya karar verdiğinde , ani robot kıyametini durdurabilecek tek insanlar olarak kendilerini bir arabada sıkışıp kalmış bulurlar.

Mank (2020)

2021'de diğer tüm filmlerden daha fazla  Akademi Ödülü adaylığı ile Mank , 10 adaylık aldı ve tarihi oranlarda bir film başarısı. Herman J. “Mank” Mankiewicz'e ( Gary Oldman ) Orson Welles'in Yurttaş Kane'in senaryosunu bitirmesi için bir son tarih verilir ve ayrıca eski Hollywood siyaseti, yolsuzluk ve zayıflatıcı alkolizmle de uğraşması gerekir. En iyi görüntü ve yapım tasarımını kazandığı klasik Welles filmlerini anımsatan bir tarzda çekilen bu film, hedeflerinin ötesine geçiyor ve David Fincher'ın bugüne kadarki en iyi filmlerinden biri .

Kan Olacak (2007)

Yönetmen Paul Thomas Anderson'ın bir başka fevkalade karanlık filmi, There Will Be Blood, efsanevi başrol oyuncusu Daniel Day-Lewis'in tüm zamanların en iyi performansları listesine harika bir ek. Daniel Plainview (Daniel Day-Lewis) adlı acımasız bir petrol araştırmacısı ve girişimci, yakın zamanda evlat edindiği oğlunu bir destek olarak kullanarak yerel halkı başarılı bir şekilde topraklarından çıkarır, ancak genç ve empatik bir vaiz (Paul Dano) dikkat çekmeye ve tembellik etmeye başladığında sorunlarla karşılaşır. dinine dayalı adaletinden uzaklaştı. Bu film şok edici ve derindir ve epik ve silinmez doruğa kadar istikrarlı bir şekilde gerilim yaratmada başarılıdır.

İyi Zamanlar (2017)

Safdie Kardeşler'den çılgınca orijinal, heyecan verici ve kişisel bir film olan İyi Zaman , izleyiciyi büyüleyen yavaş ama kesin bir gerilim ve endişe artışıdır. Bu, tehlikeli bir New York gecesini aptalca silahlı soygun girişimleri nedeniyle tutuklanan erkek kardeşini kurtarmaya adayan bencil bir dolandırıcı olan Connie Nikas'ın ( Robert Pattinson ) hikayesidir . Robert Pattinson'ın tartışmasız en iyi performansı olan bu filmde, bu filmi içgüdüsel bir deneyim haline getiren canlı yazı, ayırt edici yön ve silinmez sinematografiyi tamamlıyor.

film önerileri konu alıyor netflix te aile filmi dövüş oyunu filmin başrolündeki izleyebileceği en iyi kung fu dövüşü aile filmlerini imdb puanı dövüş oyunları filmi olan aynı zamanda dövüş sanatlarını

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0