Sadece İlk Oynadığınızda Daha İyi Olan Oyunlar

Sadece ilk kez oynadıktan sonra daha iyi hale gelen bazı oyunlar vardır. İşte bazı örnekler.

Google
Sadece İlk Oynadığınızda Daha İyi Olan Oyunlar

1-Grand Theft Auto V

Uzun bir kampanyanın ardından bu oyundaki karakterlerin her biri banka hesaplarında 35 milyon dolarla son buluyor. Bu kadar parayla neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Bir sürü şey... bir sürü. Her zaman istediğin özel bir jet veya roketatar satın alabilir, hepsini deli gibi harcayabilirsin.

Sonsuz ve ödüllendirici Lester yan görevlerini veya 58 vahşi yabancı ucube görevini tamamlamaya çalışın. Arkadaşlarınızla GTA Online oynamaya karar verirseniz asla sıkılmayacaksınız  ; Bu mod, tüm topluluğu birleştiren soygun yarışları ve önemli görevlerle doludur.

2-Destiny

Destiny'nin sefer modu, tüm bu oyunu tamamladıktan sonra gelenler için sadece bir atıştırmalık gibi görünüyor. Lütfen bunu, çevrimiçi çok oyunculu mod merkezli gerçek gerçek oyuna hazır olmak için bir eğitim olarak kabul edin . Silahlarınızı yükseltin çünkü burası vahşileşecek.

Karmaşık Ganimet Sisteminin eklenmesi, her oyuncuya bir baskın veya grevden sonra gizemli bir ganimet düşüşü sağlayarak, oyuncunuz için nadir öğeler veya yükseltmeler elde etmelerini sağlar. Karakterinizin yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için arkadaşlarınızla yarışın.

3-Resident Evil: Biohazard

Resident Evil: Biohazard, iliklerine kadar korkmanızı isteyen bir oyundur . Bu bölümü ilk oynadığınızda temkinlisiniz: kaslarınızı geriyorsunuz, dikkatlice yürüyorsunuz ve karanlıktan çıkan her zombi ile koltuğunuzdan atlıyorsunuz. Şimdi, tüm bu korkunç maceradan geçmeye cesaret ettiğiniz ikinci sefer, oyun bir aksiyon hissi alıyor ve daha eğlenceli hale geliyor.

Şimdi, ikinci zaferinizde, daha önce sahip olduğunuz tüm silahlara sahip oluyorsunuz ve eğer güçlü Albert Gun'a sahipseniz, sizden korkması gereken zombilerdir . Bu tekrar, Mia ile ekstra bir savaş ve oyunun ortasında biten bir sır içeriyor.

4-Batman: Arkham City

Sen Batman'sin ! Daha havalı bir şey var mı? Batman: Arkham City, saldırı göstergelerini kaldıran ve düşman yerleşimini değiştiren, onları daha güçlü ve daha hızlı yapan, daha güçlü silahlar ekleyerek oyununuzun o kadar kolay olmamasını sağlayan yeni oyun + modunu içeriyordu.

5-Metal Gear Solid

Metal Gear Solid , tabancaların ocelot işkencesinde hayatta kalmalarına veya teslim olmalarına bağlı olarak, oyunculara ikinci oyunlarında iki seçenek sunar. Başarıya giden yolda düğmeye basarsanız, ikinci oyununuzda size sonsuz cephane verecek bir bandana alırsınız. Oyunun sonunda, bir sonraki oynadığınızda kullanabileceğiniz gizli kamuflaj elde edeceksiniz. Gizli kamuflaj, oyunun tüm alanlarında fark edilmeden sinsice dolaşmanıza izin verecek ve bu da size rakiplerinize karşı bir avantaj sağlayacaktır.

Aynı dosyada ikinci oyununuzu bitirdiğinizde, sizi oyunda neredeyse yenilmez kılan yetenekler veren smokin ayeti Snake'in kilidini açarsınız .

Tepkiniz nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
3