PUBG:New State, Gelişmiş Hile Önleme Mekanizması ile Yeni Güncelleme Aldı, 40 Milyon İndirmeyi Aştı

PUBG: New State, önümüzdeki hafta hile ve üçüncü taraf programların oyundan gerçek zamanlı olarak yararlanmalarını kısıtlayan bir işlev getirecek yeni bir güncelleme alıyor, Krafton Cuma günü açıkladı. Güncelleme ayrıca jiroskop ve oyun içi ses sistemi ile ilgili sorunları gidererek kullanıcı deneyimini iyileştirecek. Güncellemeye ek olarak Krafton, PUBG: New State'in 40 milyon indirme sınırını aştığını duyurdu. Battle Royale oyununda sanal bir partiye ev sahipliği yaparak ve oyuncuları Chicken Medals ve BP Random Boxes gibi tekliflerle ödüllendirerek başarıyı kutluyor.

Google
PUBG:New State, Gelişmiş Hile Önleme Mekanizması ile Yeni Güncelleme Aldı, 40 Milyon İndirmeyi Aştı

PUBG: New State ayrıca gelişmiş bir karakter deneyimi için tam bir sprint karakter hareketi alacak. Ayrıca güncelleme, merdivenlerde veya binaların kenarlarında yürürken veya koşarken karakterlerin orijinal konumlarına geri dönmesi, dürbün görüntülerinin anormal şekilde görüntülenmesi ve lobide aniden gri bir topun belirmesi sorunları için düzeltmeler içerecek. Ayrıca iOS'ta derin bağlantılar aracılığıyla oyuna erişirken grafikleri düzeltecek . Ayrıca bilinen başka hata düzeltmeleri de olacak.

Güncellemenin kullanıcılara ne zaman ulaşacağına dair kesin ayrıntılar henüz açıklanmadı, ancak Krafton, değişiklikleri almak için oyunun önümüzdeki hafta bakıma gireceğini söyledi.

Güncellemenin yanı sıra PUBG: New State, dünya çapında 40 milyon indirmenin kilometre taşını geçti . Oyunculara, başarıyı kutlamak için oyun üzerinde yedi günlük bir sanal etkinlik teklif edildi. 6 Aralık'a kadar sürecek ve birinci, dördüncü ve yedinci günde üç Tavuk Madalyası da dahil olmak üzere ödüller getirecek. Oyun oyuncuları ayrıca etkinliğin üçüncü ve beşinci gününde BP Rastgele Kutuları alacaklar. Etkinliğin ikinci ve altıncı gününde sırasıyla Troi yüzde 150 BP Card ve Erangel yüzde 150 BP Card olacak.

Oyuncular, etkinlik sırasında PUBG: New State'e giriş yaparak verilen ödüllere erişebilir. Ödüllerin zamanla sınırlı olacağını ve sanal partiden sonra kullanılamayacağını da belirtmek önemlidir.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0