Netflix, Hulu ve Amazon Prime için yayınlanacak en iyi yeni filmler

Prestijli film sezonuna giriyoruz ve sezonun en heyecan verici filmlerinden bazılarını görmek için sinemalara gitmenize gerek yok. Film önerileri,netflix en iyi filmleri ,netflix film önerileri ,güzel filmleri sıraladık

Google
Netflix, Hulu ve Amazon Prime için  yayınlanacak en iyi yeni filmler

Prestijli film sezonuna giriyoruz ve sezonun en heyecan verici filmlerinden bazılarını görmek için sinemalara gitmenize gerek yok. Netflix her hafta yeni bir orijinal yayınlamaya devam ediyor ve HBO Max, Warner Bros.'u yayınlıyor.' 2021 listesi, bu kışı rahat bir film gecesi için harika bir kış haline getiriyor. Tüm yıl boyunca, büyük yayın hizmetlerine ulaşmak için en iyi yeni (ve klasik) filmleri takip ettik. Şimdi, bu iş daha da hayati. Bu hafta Netflix, Hulu, Amazon Prime Video, HBO ve Apple TV+'da yayınlanacak en iyi yeni filmler için okumaya devam edin.Film önerileri,2021 film önerileri,netflix romantik filmler

1 - Netflix

tik, tik...BOOM! (2021)

Gelecek vaat eden genç bir tiyatro bestecisi, 30. doğum gününün eşiğinde, New York'ta bir sanatçı olarak aşk, dostluk ve hayatın baskıları arasında yüzleşiyor.

The Harder They Fall (2021)

Bir kanun kaçağı düşmanının hapishaneden serbest bırakıldığını öğrendiğinde, bu Batı'da intikam almak için çetesini yeniden bir araya getirir.

Passing (2021)

"Geçme", yenilenen tanıdıkları, dikkatlice inşa edilmiş gerçekliklerini tehdit eden karşılıklı bir saplantıyı ateşleyen iki lise arkadaşının beklenmedik bir şekilde yeniden bir araya gelmesini takip ediyor.

Liseli Polisler (2012)

Başarısız olan bir çift polis, sentetik bir uyuşturucu çetesini çökertmek için yerel bir liseye geri gönderilir.

2 - Hulu'daki en iyi filmler

Usta (2012)

Bir Donanma gazisi, Dava ve onun karizmatik lideri tarafından cezbedilene kadar, savaştan eve kararsız ve geleceğinden emin olmadan döner.

Deadpool (2016)

Şakacı bir paralı asker üzerinde deneyler yapılır ve ölümsüz ama çirkin olur ve görünüşünü mahveden adamın izini sürmek için yola koyulur.

The Matrix (1999)

Güzel bir yabancı, bilgisayar korsanı Neo'yu zorlu bir yeraltı dünyasına götürdüğünde, şok edici gerçeği keşfeder - bildiği hayat, kötü bir siber istihbaratın ayrıntılı bir aldatmacasıdır.

5.Güç (1997)

Renkli gelecekte, bir taksi şoförü, Evil ve Bay Zorg'u uzak tutmak için efsanevi bir kozmik silah arayışında farkında olmadan merkezi bir figür haline gelir.

Fargo (1996)

Minnesota'lı araba satıcısı Jerry Lundegaard'ın beceriksiz suçu, kendisinin ve yandaşlarının beceriksizliği ve oldukça hamile Marge Gunderson'ın ısrarlı polis çalışmaları nedeniyle dağılıyor.

3 - Amazon Prime Video'daki en iyi filmler

Aşkın halleri (2010)

Genç bir adam, yaşlı babasından gelen iki duyuruyla sarsılır: ölümcül kanseri olduğu ve genç bir erkek sevgilisi olduğu.

The Electrical Life of Louis Wain (2021)

İngiliz sanatçı Louis Wain, 19. yüzyılın sonunda, azalan akıl sağlığını yansıtıyormuş gibi görünen gerçeküstü kedi resimleriyle öne çıkıyor.

Who Framed Roger Rabbit (1988)

Çizgi filmlerden nefret eden bir dedektif, bir çizgi film tavşanının cinayetle suçlandığında masumiyetini kanıtlamak için tek umududur.

Yaratık (1979)

Bir uzay ticaret gemisi imdat çağrısı olarak bilinmeyen bir ileti aldıktan sonra, mürettebattan biri gizemli bir yaşam formu tarafından saldırıya uğrar ve çok geçmeden yaşam döngüsünün daha yeni başladığını anlarlar.

Tepkiniz nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1