İlk Resmi Spider-Man: No Way Home Posteri Görünüşe Göre Filmin Kötü Adamlarını Onaylıyor

Marvel Studios ve Sony Pictures Entertainment, Spider-Man: No Way Home için ilk resmi posteri yayınladı.

Google
İlk Resmi Spider-Man: No Way Home Posteri Görünüşe Göre Filmin Kötü Adamlarını Onaylıyor

Çoklu evren Örümcek Adam üçlüsü, Örümcek-Adam: Evden Uzakta'daki olayların hemen ardından geçiyor ve Tom Holland, yardım için Benedict Cumberbatch'in Dr. Strange'inden “tüm dünya benim Örümcek Adam olduğumu biliyor ve bu beni etkiliyor. sadece ben değil, arkadaşlarım ve ailem de" ikilemi, yayınlanan ilk fragmanda görüldüğü gibi . Dr. Strange, Peter'ın kimliğini yeniden gizlemek için özel bir büyü kullanır, ancak bu bir MCU filmidir, bu nedenle işler plana göre gitmez ve çoklu evren açılır. 

İlk Fragmanı Sam Raimi Spider gelen Willem Dafoe en Goblin olarak inanmak çoğu ile (bize filmde Alfred Molina'nın Doc Ock bir göz verdi ve bazı taraftarlar Green Goblin bir sürümü de buna duyulabilir spekülasyonlar var Adam filmleri). Yayınlanan yeni No Way Home posteri, Dafoe's Goblin'in geri dönüşünü onaylıyor gibi görünüyor.

Posterin sağ tarafında gökyüzüne bakarsanız, Green Goblin'in ne olduğunu açıkça görebilirsiniz. Şimdi, teknik olarak herhangi birinin Goblini olabilir, ancak planörün tasarımına, zırhına ve maskesine/başlığına bakın - bu, ilk Raimi Spider-Man filmindeki Dafoe'nin Goblini ile oldukça benzer.

Posterin başka bir yerinde, Goblin onayı kadar kesin olmasa da No Way Home'un kötü adamlarıyla ilgili diğer söylentileri doğruluyor gibi görünüyor. Bu poster görünüşe göre Electro ve Sandman'in yaklaşan filmde kötü adamlar olduğunu doğruluyor. Electro'yu beyaz perdede son gördüğümüzde, The Amazing Spider-Man 2'deki karakteri Jaime Foxx üstlendi . Söylentiler ve raporlar, No Way Home için karaktere geri döneceğini belirtti , ancak henüz yok herhangi bir resmi onay oldu. Bu posterdeki yıldırım, özellikle ilk fragmanın daha heyecanlı sahneleriyle birleştiğinde bunu yapıyor gibi görünüyor.

Sonra posterde dönen kum var. Bunu, ilk No Way Home fragmanında görülen kum görüntüleri ile birleştirin ve Sandman'in filmde görüneceğini neredeyse garanti ediyor gibi görünüyor. Şimdi üçüncü Raimi Spider-Man filminden Thomas Haden Church'ün Sandman'i olup olmayacağını bilmemiz gerekiyor – ancak  The Nerdist'in son raporları bunun gerçekten Church's Sandman olduğunu gösteriyor.  

Spider-Man: No Way Home, 17 Aralık'ta vizyona girecek. 

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
1
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1