Hafta Sonu Bilgisayar Oyunu Fırsatları: Günlük bedavalar, bitmek bilmeyen kuponlar ve daha fazlası

Hafta Sonu PC Oyun Fırsatları , internetin her yerinden en sıcak oyun fırsatlarının, tüketiminiz için her hafta tek bir yerde toplandığı yerdir. O yüzden arkanıza yaslanın, rahatlayın ve cüzdanlarınıza tutunun.

Google
Hafta Sonu Bilgisayar Oyunu Fırsatları: Günlük bedavalar, bitmek bilmeyen kuponlar ve daha fazlası

Epic Games Store'un yıl sonu tatili indirimi, başka bir çekiliş festivaliyle başladı ve size normal haftalık oyunlar yerine ücretsiz olarak iki haftalık günlük oyunlar talep etti. Dünkü Shenmue III çekilişinin ardından ücretsiz alan Neon Abyss tarafından doldurulduğu için şimdiden ikinci teklifte .

Başlık, Hades tarafından tanrıları yenmek için Abyss'e yolculuklara çıkmak için oluşturulan bir ekip olan 'Grim Squad'ın bir üyesi olduğunuz hızlı tempolu, haydut benzeri bir nişancı oyunudur. Oyun devam ederken yığma etkileri olan rastgele eşya düşmelerinin yanı sıra oyun tarzınıza göre uyarlanmış çeşitli sonlara sahip benzersiz zindanlara sahiptir.

Neon Abyss , mağaza sayfası aracılığıyla Epic Games Store'da ücretsiz hak talebinde bulunabilir . Bir sonraki freebie, saat 11:00 ET'de değişmesi planlanan bir gizemdir. Bu özel yazıyı hafta sonu biraz geç okuyorsanız, ücretsiz oyun çoktan değişmiş olacaktır. AşağıdakiBüyük Fırsatlar bölümünde okuyabileceğiniz 10$'lık Destansı Kupon da geri döndü.

Şirketin 35. yıl dönümü kutlamaları devam ederken bu hafta Ubisoft'tan bir de bedava geldi. Rayman Origins , promosyondan gelen son ücretsiz oyundur.

2011'de piyasaya sürülen çok yüksek puanlı platform, koşmak, zıplamak, uçmak ve yüzmek için 60'tan fazla seviye sunuyor. Rayman olarak tek başına oynamanın yanı sıra, giriş ve çıkış yerel oyunlarını kullanarak ortak bir macera için üç adede kadar arkadaşınızın katılmasını sağlayabilirsiniz.

Ubisoft'un Rayman Origins ücretsiz promosyonu 22 Aralık'a kadar mevcut olacak ve şirketin Ubisoft Connect istemcisi için sunuluyor.

Ücretsiz Etkinlikler

Hem Activision hem de EA, yakın zamanda piyasaya sürülen nişancılarına ücretsiz etkinlikler getirdiğinden, bu hafta sonu nişancı devleri arasında oynaması ücretsiz bir savaş.

Call of Duty: Vanguard'ın çok oyunculu bölümünü Battle.net istemcisi aracılığıyla 21 Aralık'a kadar deneyebilirsiniz ve en popüler oyun modlarını içeren üç oynatma listesi kullanıma sunulur. Bu arada Steam'de, DICE'ın Battlefield 2042'sini Pazartesiye kadar denemek ücretsiz. All-Out Warfare, Portal ve Hazard Zone modları dönem boyunca kullanılabilir.

Aynı zamanda, Ubisoft'un açık dünya RPG'si Assassin's Creed Odyssey için Ubisoft Connect başlatıcısındaki ücretsiz etkinlikler ve dinozor temalı hayatta kalma çok oyunculu oyunu ARK: Survival Evolved Steam'de devam ediyor.

Büyük Fırsatlar

Steam Kış İndirimi önümüzdeki hafta yapılacak, ancak diğer herkes şimdiden kendi tatil indirimlerine başladı. EA ayrıca Steam'deki EA Play aboneliği için yıllık plan için %50 indirim sunan bir indirim başlattı . Bu, bir yıllık erişim için abonelik fiyatını yalnızca 14,99 ABD Dolarına düşürür. PC Game Pass üyesiyseniz, EA Play'e zaten erişiminiz olduğunu unutmayın.

Şu anda mevcut olan en büyük indirimler, kupon teklifini geri getiren Epic Games Store'dan kolayca alınabilir. Bu, Kış İndirimi sırasında 14,99 doların üzerindeki herhangi bir oyunu kasada 10 dolar daha ucuz hale getirir. Ön kupon fiyatlarını gösterdiğinden, aşağıda görülen bu hafta sonu için öne çıkanlar listesine göz atarken bunu aklınızda bulundurun:

Bazı fırsatlar için kullanılabilirlik ve fiyatlandırmanın bölgeye bağlı olarak değişebileceğini unutmayın.

Bu hafta sonu PC oyun fırsatlarını seçmemiz için bu kadar ve umarım bazılarınız, sürekli büyüyen birikimlerinize ekleme yapmaya devam etmemek için yeterli öz denetiminiz vardır. Her zaman olduğu gibi, interweb'lerin yanı sıra, incelerseniz zaten abone olabileceğiniz hizmetlerde hazır ve bekleyen çok sayıda başka fırsat var, bu yüzden bunlar için gözlerinizi açık tutun ve harika bir hafta sonu geçirin.

Tepkiniz nedir?

like
2
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1