GTA 6 Çıkış Tarihi, Haberler ve Söylentiler

GTA 6 nasıl görünebilir? Söylentileri ve kendi istek listemizi topluyoruz. Gta 6 hikayesi nasıl olucak?

Google
GTA 6 Çıkış Tarihi, Haberler ve Söylentiler

GTA 6 resmi olarak duyurulmamış olsa da eninde sonunda çıkmazsa çok şaşırırız. Sonuçta GTA 5, çevrimiçi çok oyunculu bileşeni GTA Online ile birlikte tüm zamanların en çok oynanan ve en çok satın alınan oyunlarından biridir, bu da bir devam oyununun kesinlikle kesin olduğu anlamına gelir.

Bir Kotaku raporuna göre, "Grand Theft Auto serisine yeni bir giriş", Nisan 2020 itibariyle erken geliştirme aşamasındadır. Bu rapor ayrıca, oyunun güncellemeler yoluyla genişletilmesiyle daha küçük bir lansman bekleyebileceğimizi de ileri sürdü. bir MMO veya GTA Online. 

Geliştirme zamanlaması, oyunun bir PS5 ve Xbox Series X unvanı olmasını beklemek kesin bir bahis ve PS5 ve Xbox Series X için yeniden düzenlenmiş bir GTA 5'in Mart 2022'de piyasaya sürülmesi, yeni bir GTA için oldukça uzun bir süre bekleyebileceğimizi gösteriyor. 

En son dedikodu, GTA 6 için inanılmaz ayrıntılara ve "büyük ölçekli yıkıma" işaret eden bir Rockstar iş listesinden geliyor . Bu, şu anda GTA 5 ve GTA Online'da deneyimleyebileceğinizden oldukça yüksek bir yükseltme olabilir. 

Ama hepsi bu kadar değil. Şimdiye kadar dolaşan tüm GTA 6 söylentileri için okumaya devam edin.

GTA 6 çıkış tarihi ne zaman olabilir?

Uzun lafın kısası: Rockstar GTA 6'yı Red Dead Redemption 2 çıktıktan sonraki gün (26 Ekim 2018 - günlüğünüze koyun) duyursaydı, o zaman konsol GTA duyuruları ve piyasaya sürülmesi arasındaki tarihsel gecikmelere dayanarak, beklerdik 22 ay – yani Ağustos 2020. Tabii ki Rockstar bunu yapmadı. Aslında hiçbir şey yapmadı, bu yüzden devam etmemiz gereken tek şey, GTA 6'nın Nisan 2020 itibariyle "geliştirme aşamasında" olduğu. Bu, herhangi bir sürüm penceresini tahmin etmeyi zorlaştırıyor.

En son dedikodular ise GTA 6 çıkış tarihinin bir ara 2025 olacağı yönünde . Bu, oyunun zamanla genişleyecek ve değişecek olan Vice City'nin modern bir versiyonunda yer aldığı ipucuyla birlikte geliyor . 

Bu, GTA 6'nın Ekim 2023'te piyasaya sürülebileceğini ve Miami'de geçebileceğini belirten önceki söylentilere aykırı . Yine de bu, şüpheli bir çevrimiçi kaynaktan geliyor, ancak oyunun 1970'lerde, Red Dead Redemption 2 gibi bölümlü bir hikayesi olan tek bir erkek kahramanı da dahil olmak üzere bu sızıntıdan ek ayrıntılar . Resmi Rockstar Destek hesabının bize Twitter'da GTA 6 güncellemeleri için "bizi takip etmeye devam edin" dediği Rockstar alaycı hayranlarla birleştirin ve daha da heyecanlanmaya devam ediyor.

GTA 6 hikayesi ne olacak?

GTA 6 hikayesine gelince, o bölümde de birden fazla kahramandan tek bir erkek kahramana kadar pek çok söylenti var. 

2020 Reddit sızıntısı, 1970'lerde/80'lerde geçeceğini ve "Ricardo" adında yükselen ve gelecek bir uyuşturucu efendisi olan tek bir erkek kahramanı içereceğini öne sürdü. “Kacey” adlı bir diğer kilit karakter de anlatının bir parçası. Bu sızıntıya göre, büyük uyuşturucu lordları ile bağlantı kurmadan ve birden fazla şehri kapsayan hikaye ile yolunuza çıkmadan önce Vice City'den yeni büyük Güney Amerika bölgesine bir kokain kaçakçısı olarak koşan bir homurdan olarak başlayacaksınız. . İddiaya göre, daha genç bir Martin Madrazo, o zamanlar büyük bir uyuşturucu baronu olan babası gibi görünecek. Madrazo ailesi için diğer çetelere isabet eden bazı görevler yapıyorsunuz. Hikâyenin ayrıca 1970/80'lerde olduğu gibi HIV ve göçmen krizi gibi konuları da ele alacağı bildiriliyor.

Daha önceki Fireden sızıntısı, iki polis ve iki çete üyesi olmak üzere dört ana karakter içereceğini söyledi. Bu sızıntı, ana hikayenin bir süre sonra ayrıldığını, suç tarafının bir tür kum havuzu inşa-a-suç imparatorluğuna sahip olduğunu (Fallout 4'ün Sims ile tanıştığını düşünün), polis tarafının ise daha çok geleneksel bir aksiyon oyunu olduğunu belirtiyor. LA Noire'ın küçük bir dönüşü.

Haziran 2021'deki en son sızıntılar, günümüzün Vice City versiyonunun, oyunun haritası zamanla büyüyen ve değişen bir Fortnite ile "teknoloji meraklısı bir kadın" da dahil olmak üzere birden fazla oynanabilir kahramana sahip olacağını belirtiyor . Schreier o zamandan beri Twitter'da ( Resetera aracılığıyla ) söyleyerek bu iddiaların neredeyse tamamını doğruladı  . 

İlginç bir şekilde, Rockstar, GTA 5 üçlüsünü taklit ederek gelecekteki çabalar için birden fazla kahramanın kullanımını dışlamadı. Arthur Morgan'da oynanabilir tek bir karaktere sahip olan Red Dead Redemption 2'nin yayınlanmasının ardından konuşan Rockstar, jeuxactu.com'a , "Belki başka bir oyunla tekrar yaparız ama Red Dead Redemption 2'de bu adam ve sizsiniz. macerasını paylaşacak” dedi.

Tepkiniz nedir?

like
3
dislike
0
love
2
funny
0
angry
0
sad
0
wow
1