Asgard God of War Ragnarok'ta İlk Bakışta Bekliyor

Kratos ve Atreus, maceralarıyla yeni bir ortamda ekranlarımızı süsleyeli üç yıl oldu ve şimdi, Sony Santa Monica Studio nihayet devam filmini açıklarken , God of War Ragnarok'ta sırada ne olacağına nihayet ilk kez bakıyoruz

Google
Asgard God of War Ragnarok'ta İlk Bakışta Bekliyor

2018'in God of War olaylarından birkaç yıl sonra , ikili daha da tehlikeli tehlikelerle karşı karşıya. Fimbulwinter'ın dondurucu rüzgarları Midgard'a geldi ve Kratos, Atreus ve Mimir için İskandinav vahşilerinde hayatta kalmalarını eskisinden daha da zorlaştırdı.

Daha da önemlisi, Atreus'un Dev mirasının ortaya çıkması ve Kratos'u bekleyen gizli kehanet, baba ve oğul ilişkisine ağır geliyor. Atreus, daha fazlasını öğrenmek ve Dokuz Diyar'daki çatışmayı önlemek için çaresizken, Kratos, oğlunu güvende ve tüm tanrısal komplikasyonlardan uzak tutmaya çalışmakla mücadele ediyor.

Hem Freya hem de ThorGod of War Ragnarok'ta düşmanlardan ikisi olarak geri dönerler , birincisi hala oğlu Baldur'un Kratos'un ellerinde yasını tutarken, ikincisi oğullarının ve üvey kardeşinin öldürülmesinin intikamını almak ister. Söylemeye gerek yok, kahramanlarımızın işleri onlar için biçilmiş kaftan.

Fragmandan hem Kratos hem de Atreus'un antrenman yaptığını görüyoruz. Yeni saldırı yetenekleri, Atreus için yeni bir Runik Çağırma ve elbette Kratos'un efsanevi silahlarının geri dönüşü sadece yüzeyde kalıyor. Oyun tarzınıza bağlı olarak, stüdyo bunu farklı saldırı fırsatlarıyla karşılamayı umuyor.

Beklendiği gibi, İskandinav mitolojisinden God of War Ragnarok'ta bekleyen daha fazla düşman olacak . Gösterilen Stalker ve Dreki sadece başlangıç.

İlk oyunda altı alemden fazlasını ziyaret edip edemeyeceğinizi merak ediyorsanız, o zaman bir kahin olurdunuz. God of War Ragnarok sizi daha önce ulaşılamayan Vanaheim, Svartalfheim ve Asgard'a ve son oyunda yer alan konumlardan yeni alanlara götürecek. Diyarları keşfetmek sizi yemyeşil, uhrevi ormanlardan karmaşık yeraltı madencilik ağlarına kadar her yere götürecek.  

Oyun için herhangi bir çıkış tarihi belirtilmezken, God of War Ragnarok hakkında daha fazla bilgi önümüzdeki yıl içinde paylaşılacak. Geçmiş kalite korunursa, hatta aşılırsa, oyun başladığında hayranlar tanrılar kadar memnun olacaklar.

Tepkiniz nedir?

like
1
dislike
0
love
2
funny
1
angry
0
sad
1
wow
1