Apple AirPods Pro 2 çıkış tarihi, haberler ve söylentiler

Apple AirPods Pro 2 ne zaman piyasaya sürülecek? Spekülasyonlar, standart Apple AirPod'lara göre bir ses yükseltme ve ek özellikler sunan gürültü önleyici AirPod'ların bir sonraki yinelemesi etrafında artıyor.

Google
Apple AirPods Pro 2 çıkış tarihi, haberler ve söylentiler

AirPods Pro 2 hakkında henüz resmi bir açıklama duymamış olsak da, AirPods 3 kısa süre önce piyasaya sürüldü ve öncekiler AirPods 2'den çok daha gelişmiş bir dinleme deneyimi getirdi .

Nispeten yakın bir gelecekte, özellikle de son bir fiyat sızıntısından sonra başka bir 'Pro' veya premium model bekliyoruz - bu , AirPods Pro gibi biraz daha sağlam bir özellik seti sunan gürültü önleyici kablosuz kulaklıklara meraklı olanlar için iyi bir haber olacak. onların daha ucuz muadilleri. 

Şu anda her şey ikinci nesil AirPods Pro için 2022 çıkış tarihini gösteriyor ve saygın analist Ming-Chi Kuo yılın sonunda bir lansman öngörüyor. 

Gerçekleştiklerinde, Apple'ın amiral gemisi gerçek kablosuz kulaklıklarına bazı büyük güncellemeler sunacağını umuyoruz . İşte Apple AirPods 2 kulakiçi söylentileri hakkında şu ana kadar bildiğimiz her şey ve ayrıca görmek istediğimiz birkaç özellik.

AirPods Pro 2 çıkış tarihi

AirPods Pro 2 çıkış tarihi söylentileriyle biraz ileri geri gitti.

İlk söylentiler, yeni 'normal' AirPod'ların 2020 çıkmadan önce pazara çarpacağını öne sürdü, ancak endüstri analisti Ming-Chi Kuo'nun daha sonraki yorumları, bir süre daha bekleyeceğimizi önerdi - gerçekten de olduğu gibi. 

Ming-Chi Kuo, muhtemelen 2021'de yeni bir AirPods yinelemesi ve  2022'de de ( AppleInsider aracılığıyla ) yeni bir AirPods Pro modeli  alacağımızı söyledi  - ve kısa süre önce AirPods Pro 2'nin 2022'nin sonlarında piyasaya sürüleceğini söylemek için bunu genişletti .

Bu , birinci sınıf kablosuz kulaklıkların lansmanının Q2 2022'den Q3'e ertelendiğini söyleyen @FrontTron  ( MacRumors aracılığıyla  ) tarafından yayınlanan - sözde bir tedarik zinciri içinden gelen - bilgilerle destekleniyor . Kaynak bu gecikme için bir neden vermedi.

Her halükarda, AirPods Pro 2'nin 2021'de ortaya çıkacağına dair önceki söylentilerin, neredeyse yılın sonuna geldiğimize göre gerçekleşmesini beklemiyoruz.

Apple AirPods Pro 2 fiyatı

LeaksApplePro'nun tweet'ine göre AirPods Pro 2, öncekilerle aynı fiyata (249 $ / 249 £ / 399 AU $) olacak - bu, yeni kulaklıkların AirPods Pro'nun giriş seviyesi bir sürümü olacağına dair önceki raporlarla çelişiyor (dolayısıyla AirPods Pro Lite adı).

AirPods Pro 2'nin bütçeye uygun bir sürümünü alırsak, bu gerçekten uygun fiyatlı bir Apple kulaklık çiftiyle rekabeti gerçekten sarsacaktır. Yine de bunun çok olası olduğunu düşünmüyoruz; Apple , AirPods 3'ün piyasaya sürülmesinin ardından AirPods 2'nin fiyatını kısa süre önce düşürdü ve onları şu anda satın alabileceğiniz en ucuz AirPod'lar haline getirdi. 

AirPods Pro 2: Kısaca

  • Onlar ne? AirPods Pro'nun söylentilere göre daha ucuz bir versiyonu.
  • Ne zaman serbest bırakılacaklar? Muhtemelen 2022'nin son çeyreği
  • Ne kadara mal olacaklar? Muhtemelen 249 $ / 249 £ / 399 AU $ veya altı, AirPods Pro'nun fiyatı.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0