AirPods veya AirPods Pro nasıl güncellenir ?

AirPod'larınızın donanım yazılımını güncel tutmak her zaman iyi bir fikirdir.

Google
AirPods veya AirPods Pro nasıl güncellenir ?

AirPods'unuzun donanım yazılımı nasıl güncellenir?

AirPods Pro'nuzda uzamsal ses gibi bir şey elde etmek için bölmelerinizdeki donanım yazılımının güncellendiğinden emin olmanız gerekir. İyi haber şu ki, çoğu kullanıcı için bu ürün yazılımı güncellemesi sizin herhangi bir müdahaleniz olmadan otomatik olarak gerçekleşecek, ancak can sıkıcı bir şekilde AirPods veya AirPods Pro'nuzu manuel olarak güncellemek gerçekten mümkün değil. İşte yapmanız gereken tek şey:

1. Adım:  AirPods veya AirPods Pro kulakiçi kulaklıklarınızı şarj kutusuna koyun — yeterince, tercihen dolu olduklarından emin olun.

Adım 2:  Kasayı Lightning kablosu gibi bir güç kaynağına bağlayın veya Kablosuz Şarj çantanız varsa kasayı bir şarj platformuna veya MagSafe şarj cihazına koyun.

Adım 3: iPhone veya iPad'inizi AirPod'ların eşleştiği kasaya yakın bir yere yerleştirin.

Bu kadar. Mevcut bir ürün yazılımı güncellemesi varsa, biraz bekleyin, otomatik olarak yüklenecektir. İşe yaramazsa AirPod'ları sıfırlamayı deneyin ve tekrar deneyin.

AirPods'unuzun donanım yazılımı sürümü nasıl kontrol edilir

1. Adım: AirPods veya AirPods Pro'nuzun en son bellenimi çalıştırıp çalıştırmadığını kontrol etmek için önce telefonunuzun iOS 15'in en son sürümünü çalıştırdığından emin olun (Kasım itibarıyla, iOS 15.1'dir).

Adım 2: Ardından, Ayarlar > Genel > Hakkında'ya gidin . Görmek için muhtemelen aşağı kaydırmanız gerekecek, ancak listede AirPods Pro'yu veya AirPod'larınızı görmelisiniz. iPhone'unuz güncel değilse veya kulaklığınız o anda telefonunuza bağlı değilse, özellikle AirPods Pro'nuz varsa bu ayarı göremeyebilirsiniz. Onlara dokunun ve donanım yazılımı sürümü 4A400'ü gösteriyorsa, en son güncellemeye sahipsiniz. Bu kadar; hazırsınız. Değilse, yukarıdaki talimatları izleyin.

Tepkiniz nedir?

like
0
dislike
0
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0